Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Čím vyšperkovat svůj vůz? Vyměňte obyčejné disky za alu kola

PR

28.12.2015

Pro někoho je automobil pouhým dopravním prostředkem, se kterým se kdykoliv jednoduše přesune z bodu A do bodu B. Takovým majitelům záleží především na spolehlivosti jejich vozu, vzhled je až na posledním místě. Je ale také spousta automobilových nadšenců, kteří touží své plechové miláčky něčím vyšperkovat.

Autor:PRFoto:PR

Chtějí mít totiž svůj vůz jedinečný a zajímavý na první pohled. Čím toho dosáhnout bez velké námahy? Stačí vyměnit obyčejné disky za alu kola. Takto jednoduše uděláte ze svého auta krasavce, který bude poutat zaslouženou pozornost.

Originál, který upoutá tu správnou pozornost

Klasická kola z oceli nevypadají nic moc, to je bohužel fakt. Dají se sice schovat pod všemožné plastové poklice, ty se ale snadno poškodí nebo rovnou ztratí. To se u hliníkových kol stát nemůže. Tady se nic neschovává, naopak jsou tou největší chloubou. Jejich poutavý design a vysoký lesk přitáhne pozornost tím správným směrem.

Jako výrazný designový prvek dokáží proměnit celkový charakter vzhledu vašeho vozu. Z obyčejného auta je rázem sportovní žihadlo nebo elegantní švihák. Stačí si vybrat podle svého vkusu z široké nabídky alu disků na trhu. Jejich cena není zdaleka tak vysoká, aby se proměna vozu nevyplatila. A navíc hliníková kola zvýší jeho hodnotu, takže se vám to při případném prodeji vrátí.

Kvalita a spokojenost zákazníků na prvním místě

A kde koupit kvalitní hliníková kola, která budou vaší chloubou? Dobrou volbou je web aluapneu.cz. Najdete tu širokou nabídku alu kol v té nejvyšší kvalitě a jedinečném designu pro všechny typy vozů.

Nevíte si rady s výběrem jen podle obrázku? Vyzkoušejte skvělý alu konfigurátor. Můžete do něj nahrát fotografii vlastního vozu a přímo na něm tak vyzkoušet všechny modely hliníkových kol. Jako v reálu tak uvidíte, které budou vašemu vozu slušet nejlépe. Všechny modely tu mají skladem, takže se už za dva dny můžete radovat ze zbrusu nového vzhledu vašeho automobilu.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: