Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Video: Porsche Sound Night je skutečný automobilový koncert

News

11.11.2015

Jednou za rok tovární muzeum Porsche rozezní burácející automobily, které svého času psaly historii značky a nyní se nachází na zaslouženém odpočinku. Porsche Sound Night je netradiční koncert, ve kterém mají hlavní roli vzduchem chlazené šestiválce.

Porsche Muzeum v německém Stuttgartu si své historické klenoty udržuje v perfektním stavu. Závodní motory je ale třeba také občas uvést do pohybu, každý rok se tak děje za přítomnosti diváků na akci zvané Porsche Sound Night.

Muzeem se během noci postupně rozezní zvuky nejslavnějších exponátů značky Porsche, návštěvníci se tak mohou dokonale ponořit do historie a zavzpomínat na časy, kdy byly hlavní doménou Porsche vzduchem chlazené motory s protiběžnými písty.

Na zatím posledním, pátém ročníku akce, Porsche nastartovalo celou řadu jedinečných kousků, mezi které patří prapůvodní Typ 64 z roku 1939, zcela první model 356, závodní 911 Carrera RSR či supersportovní Porsche 959.

Jak Porsche Sound Night vypadá a zní, si sami prohlédněte na následujících videích.

w1XKRH0UOesfNEo8CrlW64

Zdroj fotografií: Porsche

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: