Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Příplatkové hodiny za 5 milionů? V novém Bentley Bentayga žádný problém!

News

19.09.2015

Breitling Mulliner Tourbillon je hodinářský skvost, který patří k nejlepším modelům značky. Ve speciální verzi určené pro palubní desku Bentley Bentayga si jej bude moci objednat každý, tedy pokud připlatí více než 5 milionů korun…

O tom, že Bentley Bentayga bude zřejmě nejdražším, nejsilnějším a nejrychlejším SUV, jaké si lze pořídit, jsme již informovali v minulém článku. Nyní se zaměříme na jeden prvek příplatkové výbavy, který rozhodně stojí za povšimnutí.

Mezi výdechy ventilace na palubní desce Bentaygy jsou standardně usazeny analogové palubní hodiny nesoucí emblém Bentley. Pokud však budete chtít opravdu něco speciálního, stačí v objednávce zaškrtnout položkou zvanou Breitling Mulliner Tourbillion. Obratem ve svém novém automobilu obdržíte vyjímečné hodinářské dílo, které patří k nejlepším modelům tradiční hodinářské firmy Breitling.

Tourbillon, zlato a diamanty

Bentley s Breitlingem úzce spolupracuje a výsledkem jsou hodiny exkluzivně vyrobené pro SUV Bentayga. Jak již název napovídá, uvnitř pracuje strojek tourbillion, který eliminuje jakékoliv nedokonalosti chodu způsobené změnou polohy.

Jak předvedl moderátor Chris Harris ve svém příspěvku na Twitteru, způsob natahování strojku je rovněž unikátní. Celé hodiny se každých 15 minut třikrát otočí kolem své osy proti směru hodinových ručiček.

Materiály, ze kterých jsou Breitlingy vyrobeny, nedávají šanci ke kritice. Kromě červeného či bílého zlata, volba je samozřejmě na vás, se rovněž můžete těšit na osm diamantů umístěných přímo v ciferníku.

Hodiny zdvojnásobí cenu auta

Zkrátka a dobře, hodiny Breitling jsou příplatkovou výbavou, která teprve dodá interiéru Bentaygy ten správný nádech luxusu. Je tu však jeden háček…

Dle našich informací by měl Bentley za hodiny požadovat 150 tisíc liber, tedy přibližně 5,5 milionu korun! Čtete správně, jediná položka příplatkové výbavy zvedne cenu celého vozu na dvojnásobek (základní cena Bentley Bentayga bude přibližně 5,65 milionu korun).

Člověka pravděpodobně ihned napadne spousta užitečnějších investic, avšak jsme si jistí, že pokud se budete chtít před ostatními oligarchy v klubu opravdu blýsknout, není jiné možnosti, než si do svého Bentley hodiny Breitling objednat.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: