Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Mitsubishi Outlander přichází s novým designem a vyšší kvalitou, stojí od 608 450 Kč

Český trh

28.08.2015

Třetí generace Outlanderu přichází již s druhým faceliftem. Proměna vzhledu je tentokrát výraznější, Mitsubishi slibuje také zlepšení v interiéru.

Nové stylistické ztvárnění přídě nazývá Mitsubishi „Dynamic Shield“ a je charakteristickým rysem všech nejnovější modelů japonské značky. Právě tato změna je ze všech nejviditelnější, změnily se ale i zadní partie, kde se zabydlela LED světla, technika a interiér.

Modernizované provedení má upravený podvozek a řízení, zvýšila se tuhost karoserie a automobilka přidala více odhlučňovacích materiálů, plus tlustší skla bočních oken. Uvnitř se máme těšit na vyšší kvalitu použitých materiálů. Motory jsou i nadále dva: benzinový dvoulitr má 110 kW/150 k a pohání přední kola ve spolupráci s pětistupňovou manuální převodovkou, turbodiesel o objemu 2,2 litru poskytuje stejný výkon, avšak pohání všechna kola přes šestistupňový manuál nebo automat.

Základní provedení Intense stojí 608 450 Kč jako benzinová předokolka a 733 850 Kč jako naftová čtyřkolka. Nabízí dvouzónovou automatickou klimatizaci, LED denní svícení, mlhovky, Bluetooth, tempomat, litá kola nebo parkovací senzory vzadu. Intense+ je k dispozici už jen s naftovým motorem za 808 650 Kč, má navíc třetí řadu sedadel, posuvná sedadla ve druhé řadě, audio Rockford Fosgate nebo parkovací kameru. Automat je dražší o 40 000 Kč.

Vrcholná verze Instyle za 914 850 Kč se pyšní varováním před opuštěním jízdního pruhu, navigací, koženým čalouněním nebo elektricky ovládanými pátými dveřmi. S automatem stojí 979 850 Kč a má navíc i adaptivní tempomat.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: