Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Simply Clever: 5 originálních vychytávek, které najdete v nových škodovkách

News

20.07.2015

Jednoduchá originální řešení, které usnadní život za volantem – to znamená přístup Simply Clever, kterým se chlubí Škoda Auto. Přinášíme vám výběr 5 zajímavých vychytávek, s kterými se můžete v nových škodovkách setkat.

Domácí Škoda Auto má v koncernu VW specifické postavení. Vozy s okřídleným šípem ve znaku sice nemohou využívat veškeré nejmodernější technologie svých dražších sourozenců, v duchu firemního hesla Simply Clever však často přichází s originálními prvky, které vám život za volantem jednoduše udělají příjemnějším.

Ostatně, vymýšlet nová a netradiční řešení tak nějak patří k české kutilské povaze. V tomto ohledu poté nepřekvapí, že je česká automobilka inovátorem na poli chytrých detailů.

Pojďme se podívat na 5 vychytávek, kterými Škoda činí život jednodušším:

Sada pro přepravu psů

Pokud patříte k lidem, kteří si výlet bez svého „nejlepšího přítele člověka“ neumí ani představit, jistě jste již někdy řešili problém, jak svého psíka převézt autem bezpečně a pokud možno beze škod na interiéru. Novinkou v nabídce originálního příslušenství Škody je sada pro přepravu psů. Kromě kapsy, která se natáhne v prostoru zadních sedadel, je zajímavý zejména popruh připojitelný na bezpečnostní pás. Pes tak může v bezpečí cestovat přímo na sedadle a být připoután stejně jako ostatní cestující.

Seznam kapitol

Držák na nápoje usnadňující jejich otevření

V poslední době se naštěstí pomalu stává standardem, že automobily v interiéru nabízí držáky na nápoje pro cestující. Otevřít za jízdy PET lahev a přitom mít vůz neustále pod kontrolou je však stále oříškem. V nové Škodě Superb jsou držáky nápojů vybaveny profilovaným dnem, ve kterém se PET lahev zafixuje. Její otevření a opětovné uzavření pak hravě zvládnete pomocí jedné ruky.

RbsH1OUTxRM

Seznam kapitol

Výklopné háčky v zavazadelníku

Drobný detail, který zachrání čerstvě koupená vajíčka před zkázou, když se po cestě z nákupu vracíte po své oblíbené okresce. Bytelné věšáky umístěné v zavazadlovém prostoru udrží tašku s nákupem na svém místě ve svislé poloze. Najdete je ve všech současných modelech od Citigo po Superb.

Seznam kapitol

Deštník pro cestující

Víte, jaký je rozdíl mezi Škodou Superb a Rolls Roycem? Superb má deštníky dva… No dobrá, odlišností bude patrně mnohem více, to ale nic nemění na tom, že integrovaný držák na deštník ve dveřích je šikovný nápad. Odkládací prostor je navíc vybaven odvodem vody, nemusíte se tedy bát odložit ani mokrý deštník. Před nečekanými rozmary přírody chránil své majitele deštníkem již první novodobý Superb, současná generace nabídne dokonce hned dva.

Seznam kapitol

Škrabka na led

Samozřejmě, bez slavné škrabky na led bychom se v našem výběru jen těžko obešli. Plastová škrabka na led se stává nutností ve chvílích, kdy se na sklech vozu vytvoří neprůhledná námraza. Škrábání před jízdou tak patří k oblíbeným zimním kratochvílím nejen českých řidičů. Díky škrabce umístěné u víčka palivové nádrže již nebudete muset řešit, čím a jak se námrazy účinně zbavit.

 

Seznam kapitol
Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: