Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Aston Martin Rapide S Dom Pérignon je nejdražší schránkou na šampaňské

News

16.07.2015

Čtyřdveřový Aston Martin sice zrovna nevyniká přepravní kapacitou, na to, aby kromě čtyř lidí uvezl i dvě sklenky a pár lahví šampaňského, je v něm ale místa dost.

Aston Martin je mezi sportovními vozy symbolem luxusu, a tak se k němu šampaňské od věhlasné značky zcela přirozeně hodí. Není proto velkým překvapením, že se milánské zastoupení britské automobilky rozhodlo spojit síly s vinařstvím Dom Pérignon.

Jejich společné dílo sází na nenápadnost, dá-li se to tak u sportovního sedanu Rapide S vůbec říct. To nejdůležitější se totiž skrývá pod výklopnou zadní stěnou, kde se běžně nachází prostor na decentních 317 litrů zavazadel. V případě tohoto konkrétního vozu si zde ale našla místo ručně vyráběná schránka, která pojme dvě sklenky, tři lahve šampaňského Dom Pérignon z roku 1998 a nějaké to příslušenství. Na romantický výlet ve dvou tak akorát...

Speciální vůz se bude v následujících týdnech prezentovat u luxusních restaurací a v resortech po Itálii. Cena samotného vozu činí 202 tisíc eur, tedy v přepočtu necelých 5,5 milionu korun. Kolik stojí schránka na šampaňské, to se její tvůrci bohužel nepochlubili.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: