Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Hyundai ix35 ještě nekončí, v operativním leasingu se nabízí za 6999 Kč měsíčně

Český trh

15.07.2015

V závěru kariéry modelu ix35 přichází Hyundai s nabídkou operativního leasingu pro soukromé osoby. Za 6999 Kč měsíčně pronajímá naftovou verzi na čtyři roky.

Nabídka operativního leasingu od Hyundaie je pestrá. Program, nazvaný Hyundai Tarif, nabízí tři délky trvání – 24, 36 nebo 48 měsíců. Tomu odpovídá počet kilometrů, který je omezen na 40, 60 nebo 80 tisíc. To znamená vždy v průměru 20 000 km ročně.

V ceně operativního leasingu je zahrnuto povinné ručení, havarijní pojištění s 5% spoluúčastí, asistenční služba, náhradní vozidlo i sada zimních pneumatik (včetně služeb pneuservisu).

Oficiálně zveřejněná cena 6999 Kč měsíčně platí pro ix35 s motorem 1,7 l CRDi o výkonu 85 kW, a to na 4 roky s limitem 80 000 ujetých kilometrů. Zákazník ale může zvolit nejen kratší dobu pronájmu – Hyundai avizuje také možnost úpravy limitu najetých kilometrů nebo volbu jiného motoru, případně výbavy.

Produkt Hyundai Tarif je určen pro zaměstnance, kteří nejsou ve zkušební době, a pro OSVČ. Jeho výhodou, stejně jako u podobných služeb konkurenčních značek (např. Škoda Bez starostí nebo Seat Olé!) je fakt, že proti úvěru odpadá nutnost platit na začátku akontaci i řešit následný prodej auta při výměně za nové.

Nástupcem ix35 je Hyundai Tucson, který jsme již otestovali jako jediný web v Česku.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: