Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Je to rychlé a je to AMG. Bude to nové kupé třídy C?

Tajné projekty

10.07.2015

Mercedes-AMG láká na nové auto, naznačuje a nechává prostor ke spekulacím. Zatím vše nasvědčuje tomu, že jde o ještě ostřejší verzi třídy C s karoserií kupé.

Mercedes-Benz třídy C se již představil ve verzích sedan a kombi, nová generace kupé na svoji premiéru ale stále ještě čeká. Nové fotky, které ukazují části kamuflovaného auta, pravděpodobně zachycují právě tento vůz – navíc nepochybně ve verzi AMG, možná ještě ostřejší než dosavadní vrchol Mercedes-AMG C 63 S o výkonu 510 koní (375 kW).

Jaká jsou fakta? První nápovědou je heslo „something fast is coming“, tedy přichází něco rychlého. Příď vozu na fotkách navíc nápadně připomíná třídu C – má však rozšířené blatníky a širší pneumatiky. O derivát kupé Mercedes-AMG GT se rozhodně nejedná, stačí se podívat na kapotu nebo řešení předních sloupků. Se sedanem třídy C toho ale dosud nepředstavená novinka také mnoho společného nemá: zrcátka stojí na stopkách a boční dveře jsou delší, jako u kupé.

Více v tuto chvíli nevíme, jisté ale je, že tajemná novinka se odhalí nejpozději v září na autosalonu ve Frankfurtu. Dost možná ale i o něco dříve…

uC7YfvvrcL0

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: