Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda Superb Combi na 55 nových fotografiích

Představení

29.06.2015

Třetí generace Škody Superb se s karoserií kombi již prodává, k prvním zákazníkům se dostane v září a my již brzy poprvé usedneme za její volant, abychom vám mohli říct, jak jezdí. Ještě předtím je tu ale rozsáhlá sada fotografií a nové informace.

Karoserie kombi přišla až s druhou generací Škody Superb, navíc až téměř dva roky po uvedení výchozího liftbacku. Rychle si ale získala oblibu zákazníků, prodalo se více než 200 tisíc kusů, což představuje 35% podíl na celkových prodejích řady Superb v daném období.

U nové generace tedy kombi přichází s odstupem pouhých tří měsíců. Základní fakta jsou již známá: kufr má objem 660 litrů (mezigeneračně +27 l), nabídka motorů kopíruje liftback a to samé platí pro možnosti výbavy. Především je zde ale proslulý seznam Simply Clever řešení, tentokrát čítající 31 položek. Z nich je pro Superb Combi nových 21, vedle různých drobností známých z jiných modelů je to schránka na tablet ve středové konzoli a především pokročilé ovládání pátých dveří.

Tzv. virtuální pedál zajišťuje automatické otevírání pátých dveří (podmínkou je jejich elektrické ovládání a bezklíčový systém KESSY) – stačí pohnout chodidlem pod nárazníkem a senzor vydá pokyn k otevření dveří. Další novinkou je funkce Tip-To-Close, která po zatlačení na dveře spustí jejich automatické zavírání. Na rozdíl od mnoha jiných aut lze u Superbu Combi páté dveře zavřít také tlačítkem na klíči.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: