Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Po Clarksonovi převezme Top Gear moderátor Chris Evans, filmovat začne již za pár týdnů

News

19.06.2015

BBC konečně našla náhradu za propuštěného moderátora pořadu Top Gear, Jeremyho Clarksona. Nelehký úkol navázat na úspěchy předchůdce připadne na Chrise Evanse, známého z britských rádií a také televizní The One Show.

Více než tři měsíce uplynuly od slavného incidentu, kdy moderátor nejpopulárnější motoristické show na světě, Jeremy Clarkson, udeřil produkčního za nevyhovující catering při natáčení. Vedení britské veřejnoprávní televize BBC, která Top Gear produkuje, tehdy došla s problémovým moderátorem trpělivost a přes nevoli fanoušků ukončila s Clarksonem spolupráci.

Situace se zkomplikovala ve chvíli, kdy zbývající dvě tváře Top Gearu, James May a Richard Hammond, odmítly bez Clarksona pokračovat v natáčení. BBC se tak najednou ocitla bez všech tří moderátorů najednou a filmování nových dílů pořadu muselo být zrušeno.

Až nyní BBC přichází s novou tváří pro svůj pořad. Stal se jí britský moderátor a sběratel aut Chris Evans. Evans se proslavil svou působností v britských rozhlasových pořadech a v populární The One Show, rovněž produkovanou BBC. Je také milovníkem automobilů, což potvrzuje například vlastnictvím unikátního Ferrari 250 GT California Spider.

Chrise Evanse a další dva moderátory, jejichž jména zatím nejsou známá, čeká během tříletého kontraktu v Top Gearu nelehký úkol. Tím je udržet sledovanost pořadu, jehož popularita do velké míry stála právě na předchozím moderátorském triu. V sázce je až 300 milionů diváků po celém světě a roční příjmy ve výši 67 milionů liber.

Zdroj fotografií: Neale Haynes

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: