Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Měsíční pronájem nových aut bez závazku a akontace

PR

28.05.2015

Potřebuje vaše firma půjčit auto novému zaměstnanci na zkušební dobu? Využíváte auto jen několik měsíců do roka a nechcete s tím mít žádné starosti? Potřebujete mít spolehlivé a kvalitní auto na měsíční cestu po Evropě? Když automobil nepotřebujete neustále, nebo na jeho pořízení nejsou finanční prostředky a nechcete se vázat nevýhodným dlouhodobým úvěrem nebo leasingovou smlouvou, vyřeší vaši situaci autopůjčovny.

Autor:PRFoto:Archiv

V Praze je jich hodně a je velmi důležité zjistit, u které autopůjčovny si můžete vybrat spolehlivý a kvalitní vůz bez reklam a polepu. Aktuálně jedny z nejvýhodnějších podmínek má autopůjčovna Praha Taggart, která nabízí krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé pronájmy nových a ročních aut bez reklam.

Žádné závazky po celou dobu

Střednědobý a dlouhodobý pronájem aut je výhodným řešením pro všechny, kteří potřebují vůz k dispozici na časové období v řádu měsíců. Nejste při něm vázáni dlouhodobou smlouvou jako u operativního leasingu, který je v poslední době velmi skloňovaným pojmem. Na rozdíl od něj si při dlouhodobém pronájmu můžete vůz půjčit už na jeden měsíc. Měsíční pronájem auta bez závazku vás vyjde ve všech směrech výhodně, neboť když už auto nebudete potřebovat, tak ho vrátíte bez jakýchkoliv sankci.

Kvalitní a spolehlivé auto na prvním místě

Chcete-li zapůjčit vozidlo na několik měsíců nebo na delší dobu, tak je zapotřebí mít jistotu, že se na dané vozidlo můžete spolehnout a hlavně, že v případě potřeby vámi zvolena autopůjčovna je schopna vyřešit jakoukoliv situaci a to i v zahraničí. Zároveň je velmi nepříjemné dlouhodobě jezdit v autě, které je jak billboard celé v reklamách a polepech.  Půjčovna aut Praha Taggart má ve svém vozovém parku pouze nové a roční vozy bez reklam, jejich průměrné stáří je 9 měsíců. Díky politice firmy, na základě které se vozy obnovují maximálně po 2 letech, je schopna svým klientům nabídnout pouze kvalitní a prověřené vozy v záruce s nízkým počtem najetých km. Aktuální průměrný počet najetých km ve flotile je 18 000. Samozřejmostí je i pravidelný špičkový servis celého vozového parku a zároveň All risk pojištění a pojištění mobility. Za tyto služby neplatíte nic navíc a jsou součásti ceny. Díky tomu máte jistotu, že dostáváte moderní a prověřený vůz v perfektním stavu se zárukou, že v případě nepředvídatelné situace půjčovna aut Taggart bude schopná vám pomoc kdekoliv po celé EU.

Žádné starosti a náklady navíc

Ať už máte vůz půjčený na měsíc či půl roku, všechny náklady s provozem, údržbou a pojištěním by měla zaplatit autopůjčovna. Pokud je potřeba během vašeho pronájmu na voze provést servisní prohlídku nebo výměnu pneumatik, stačí se dohodnout na konkrétním termínu a pracovníci půjčovny Taggart vše zařídí. Vy se nemusíte o nic starat a navíc vám po potřebnou dobu bude přistaven i náhradní vůz. Vozy mají samozřejmě kromě povinného ručení i plné havarijní pojištění, které je platné po celé Evropské unii. Pokud nejste viníkem nehody, bude vám co nejrychleji zdarma přistaven náhradní vůz. V opačném případě můžete samozřejmě po dobu opravy využít například krátkodobé zapůjčení vozu s klientskou slevou.

Široký výběr aut

Objednat si půjčení vozu je jednoduché. Stačí si vybrat z nabídky aut na stránkách autopůjčovny Taggart. Hlavní nabídku tvoří kvalitní a osvědčené vozy Škoda, od Citigo, Fabie, přes Rapidy a Octavie až po luxusní Superby. Vybírat můžete mezi vozy s manuálem i automatem, s benzínovými i naftovými motory.

Jak moc je to výhodné

Ceny za měsíční pronájem vozů jsou více než příznivé a výhodné.  Tuto nabídku ocení hlavně klienti, kteří nevědí na jak dlouho budou potřebovat vozidlo a nechtějí se vázat. V porovnání s operativními leasingy, kdy jste nucení podepisovat dlouhodobou smlouvu se závazkem na minimálně 2 roky, zde nejste vázaní žádnou takovou smlouvou. Díky tomu v případě předčasného ukončení nebudete nucení platit sankci ve výší několika desítek tisíc korun.

S dlouhodobým pronájmem auta vyřešíte svou situaci bez zbytečných starostí a velmi výhodně. Ještě dnes budete moci získat nový a kvalitní vůz, na který se můžete spolehnout.  Obraťte se na spolehlivé profesionály ze společnosti Autopůjčovna Taggart a užijte si svůj půjčený vůz podle libosti.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: