Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Opravářem automobilů snadno a rychle? Car Mechanic Simulator nabízí řešení

News

27.04.2015

Bylo vždy vaším snem trávit celé dny v garáži prací na plechových miláčcích, ale osud vás přivedl ke zcela jiné profesi? Zajímavou možnost, jak si alespoň na chvíli povolání automechanika vyzkoušet, nabízí PC hra Car Mechanic Simulator 2015. Při hraní si ruce olejem sice neumažete, přesto má novinka jistě co nabídnout.

V poslední letech se nabídka herních titulů, které simulují rozličné profese, rozšířila opravdu nevídaně. Hráči si již mohli vyzkoušet, jaké je to být například hasičem, lesníkem či traktoristou. Nyní přichází společnost PlayWay s titulem, který potěší nejednoho milovníka automobilů.

Počítačová hra Car Mechanic Simulator 2015 umožňuje provádět komplexní práci automechanika prostřednictvím vašeho počítače. Ať už se jedná o výměnu rozvodového řemene či načtení paměti závad diagnostikou, hráč se bude setkávat s rozličnými technickými problémy vyžadujících odborné řešení. Za provedené opravy pak jako skutečný automechanik obdrží peníze, které lze investovat například do lepšího vybavení dílny.

CduNHQreVnM

Samozřejmostí je také široký výběr typů aut, do jejichž oprav se lze pustit. Je trochu škoda, že se nejedná o skutečné modely, které můžeme potkat na našich silnicích. To je však vzhledem k tomu, jak si dnes jednotliví výrobci střeží své opravárenské postupy, vcelku pochopitelné. Přesto lze v některých vozidlech dobře rozpoznat například Dodge Charger, Audi A4 Avant nebo Fiat Punto.

Herní titul, který vyšel 23. dubna, nabízí také poměrně zdařilé grafické provedení, které u her tohoto typu nebývá samozřejmostí. Dostupný je online na službě Steam za baťovských 19,99 eur.

FmpM7Mn2oYA

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: