Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Subaru Outback vstupuje na český trh, stojí od 939 000 Kč

Český trh

26.03.2015

Nová generace napůl terénního kombi dorazila k českým prodejcům. Na výběr jsou dva motory, podobné jako v minulé generaci, výrazně se však rozšířila výbava a standardem je záruka na 5 let nebo 200 000 km.

Nové Subaru Outback se dodává výhradně se čtyřválcovými motory boxer, zájemce o benzinový pohon uspokojí agregát 2,5 l/129 kW se samočinnou převodovkou Lineartonic, turbodiesel je 2,0 l/110 kW s manuálem nebo Lineartronicem. S převodovkou Lineartronic se standardně pojí dvojice kamer EyeSight, která zajišťuje funkci celé plejády bezpečnostních systémů – adaptivní tempomat, sledování jízdních pruhů, autonomní brzdění a další.

Kromě toho základní výbava Active obsahuje litá kola, tempomat, dvouzónovou klimatizaci, multimediální systém Starlink s Bluetooth a parkovací kamerou a mnoho dalšího. S benzinovým motorem stojí 939 000 Kč, naftový Outback v provedení Active vyjde na 959 000 Kč.

Střední stupeň Comfort je o 60 000 Kč dražší a přidává LED světlomety, střešní okno, bezklíčový vstup nebo navigaci. O dalších 80 000 Kč dražší vrcholné provedení Sport má i kožené čalounění, elektricky nastavitelná přední sedadla a audiosystém Harman Kardon.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: