Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Renault chystá sedmimístné SUV, větší než Kadjar a menší než Espace

Tajné projekty

16.03.2015

Nejpozději v roce 2017 se v prodeji objeví crossover značky Renault, který bude větší než nedávno představený model Kadjar a dostane tři řady sedadel.

Stejně jako Nissan má v nabídce Qashqai a X-Trail, tak se i Renault chystá rozšířit nabídku svých crossoverů o dvě alternativy. Model Kadjar je ekvivalentem Qashqaie, představil se na začátku března na ženevském autosalonu a do prodeje se dostane v létě. Nejpozději do dvou let se přidá i delší sedmimístný souputník, který se svým zaměřením bude podobat X-Trailu.

Technicky i designem si budou oba Renaulty podobné, jiné proporce ale zajistí většímu modelu svébytné pojetí. Velikostí i zaměřením se bude blížit rodinné řadě Espace, která se v nové generaci posouvá od klasického MPV blíž ke crossoverům. Nový model kategorie SUV ale bude o kousek menší, dostupnější a bude mít více mladistvou image. Renault s ním chce zaujmout zákazníky po celém světě, velký důraz se klade na asijské trhy. Tam se totiž Espace neprodává.

Zdroj: Autoexpress, foto: Renault Kadjar

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: