Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Renault Kadjar na nových fotografiích: Dostane stejné motory jako Qashqai

News

07.03.2015

Při premiéře na ženevském autosalonu Renault odhalil nabídku motorů pro nový crossover Kadjar. Kompaktní SUV se začne prodávat v létě.

Základní pohonnou jednotkou Renaultu Kadjar bude benzinový čtyřválec 1,2 l Energy TCe o výkonu 96 kW. Sesterský Nissan Qashqai pohání slabší verze téhož motoru, která má 85 kW. Nabídku turbodieselů odstartuje 1,5 l Energy dCi/81 kW s pohonem předních kol a manuální převodovkou. Na přání se k němu bude dodávat šestistupňová dvouspojková převodovka, kterou Nissan nenabízí.

Vrcholnou variantou se stane 1,6 l Energy dCi/96 kW s pohonem předních nebo všech kol. Čtyřkolka bude doplněna otočným ovladačem, který umožňuje úplné odpojení zadních kol, nebo naopak jejich připojení v pevném poměru 50:50.

Kadjar je dlouhý 4,45 metru a jeho zavazadlový prostor má 472 litrů. Základní výbavu bode možné obohatit o LED světlomety, navigaci R Link 2, audiosystém Bose, zadní parkovací kameru, automatické parkování a paletu asistenčních systémů – v čele s asistentem pro jízdu v pruzích, sledováním mrtvých úhlů a autonomním brzdění.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: