Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Jeep Renegade Hard Steel je konceptem pro tvrďáky

Koncept

28.02.2015

Automobilka Jeep v Ženevě vystaví novou studii odvozenou z kompaktního modelu Renegade. Máme první snímky a informace!

Jeep má se svým modelem Jeep Renegade velké plány také v Evropě. A evropské jsou také jeho kořeny, neboť sdílí mechanické skupiny s vozem Fiat 500X, s nímž se dokonce vyrábí na společné lince v italském Melfi. Na nadcházejícím autosalonu v Ženevě se blýskne nová studie Jeep Renegade Hard Steel. Vychází z provedení Renegade Trailhawk, ale vyniká řadou specifických doplňků na karoserii i v interiéru, z nichž některé pochází z nabídky příslušenství Mopar.

Na první pohled si všimneme zejména černých krytů zpětných zrcátek, ochranného ocelového plátu pod motorem a jiné masky chladiče, ale také zvýšené světlé výšky či šestnáctipalcových litých ráfků obutých do pneumatik BF Goodrich s hrubým vzorkem. Ačkoli snímky interiéru tohoto kompaktního SUV zatím k dispozici nemáme, dle tvrzení výrobce se tam setkáme třeba se sedadly čalouněnými kůží Frau a kontrastním šedým stehováním či dekoračními panely z leštěné oceli.

Za vozem je zavěšen speciální přívěs ve stylu konceptu Jeep Renegade Hard Steel, jenž má ve svých útrobách skrývat spoustu zábavy. Nabídne především ohromný dotykový displej, z nějž povede cesta ke konfiguraci přístupového bodu WiFi a řadě on-line služeb včetně  Deezer, TuneIn Radio, Reuters, Tom Tom LIVE, Facebooku a Twitteru.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: