Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

(video) Peugeot Partner osvěžen a lépe vybaven

Facelift

26.02.2015

Užitečný partner Partner na pomezí kombi a lehkého užitkového vozu po sedmi letech výroby prošel vítanou modernizací. Nabízí hlavně více stylu a hospodárnější motory.

Teprve před několika dny jsme vám představili facelift modelu Citroën Berlingo, přičemž nyní se dostalo i na jeho sourozence. Peugeot Partner nyní vyniká novou přídí přiblíženou jiným moderním modelům značky Peugeot s upravenými světlomety a výraznější maskou chladiče s výrazným firemním emblémem uprostřed. Nárazník nyní působí masivnějším dojmem (jednotlivé sekce lze s ohledem na omezení nákladů na opravy po drobnějších kolizích měnit samostatně) a nad světlomety do mlhy hostí pásy LED denního svícení.

Těšit se můžeme i na nové odstíny lakování a šestnáctipalcové lité ráfky, interiér Partneru má samozřejmě nové obkladové a čalounické materiály. Nově lze Partner objednávat s multimediálním systémem opatřeným sedmipalcovým dotykovým monitorem, funkcí zobrazování MirrorScreen, navigací a všestrannou konektivitou externích zařízení skrze Bluetooth a vstupy USB a AUX.

Zákazník může u modernizovaného Peugeotu Partner vybírat ze sedmi pohonných jednotek s rozpětím výkonu od 75 do 120 koní (55 až 88 kW). Zážehové zastupují agregáty VTi, ty vznětové pak motory Blue HDi, přičemž spotřeba paliva a emise CO2 údajně klesly v průměru o 15 %. Převodovky jsou v závislosti na konkrétním provedení pěti či šestistupňové manuální, případně šestistupňové samočinné (ETG6). Provedení Partner Electric disponuje elektromotorem o výkonu 67 koní (49 kW) a na jedno nabití ujede až 170 km, což městskému rozvážkovému provozu postačí. Premiéra? Ženeva!

hKOCtxMbhDQ
   

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: