Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Subaru Forester: Facelift s dieselem a automatem

Facelift

23.02.2015

Dle očekávání přijíždí Subaru Forester v novém modelovém roce se sadou modifikací a kombinací vznětového motoru se samočinnou převodovkou.

Britské zastoupení automobilky Subaru jako první zveřejnilo podrobnější specifikace k plánovanému faceliftu řady Forester. Počínaje letošním jarem se tak v nabídce evropských dealerů automobilů značky Subaru objeví Forester s posílenými vrstvami materiálů izolujícími hluky od motoru a prvků závěsů kol od prostoru pro cestující. Interiér se dočká také populárních dekorů s leskle černým povrchem a ve vyšších verzích také zábavního multimediálního systému s monitorem o úhlopříčce 7 palců.

Hlavní novinkou se ale v případě řady Forester stává možnost spojení dvoulitrového vznětového boxeru o výkonu 147 koní (108 kW) se samočinnou bezstupňovou skříní CVT Lineartronic. Samozřejmostí je pohon všech kol a takto vybavený Subaru Forester má z 0 na 100 km/h zrychlit za 9,6 s a vykázat kombinovanou spotřebu 6,1 l/100 km. S „manuálem“ stávající dieselový Forester zrychluje z 0 na 100 km/h za 10,2 s a spotřebuje v průměru 5,9 l/100 km.     

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: