Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Toyota Auris v novém a s jemnými retušemi

Facelift

23.02.2015

Značka Toyota oznámila, že letos v Ženevě představí také vylepšené provedení své řady Auris. Má přivézt více stylu a méně emisí.

Po třech letech výroby druhé generace modelové řady Toyota Auris přišel čas na její první facelift. Automobilka Toyota je zatím na detaily poměrně skoupá, ale z prvních zveřejněných snímků je patrné, že na první pohled zaznamenáme několik vylepšení, jež mají Auris přiblížit ostatním prvkům aktuálního evropského programu Toyoty. Do nového nárazníku se zakusují ostřeji řezané hlavní světlomety, snímky zadních částí karoserie zatím k dispozici nemáme, ale v podobném duchu se tam změny zřejmě ponesou také.

Na palubě omlazené Toyoty Auris se toho mnoho nezměnilo, palubní deska i nadále působí dosti konzervativním dojmem, ovšem změnit by se měly čalounické a obkladové materiály, všimneme si i populárních leskle černých dekorů. Upraveny byly ventilační výdechy, archaické hodiny našly své nové místo po pravé straně dotykového monitoru na středové konzole. Výrobce slibuje také modernizovanou paletu pohonných jednotek se sníženými spotřebami a emisemi CO2.

První generace modelu Toyota Auris byla představena v roce 2006 a na vybraných trzích nahradila legendární jméno Corolla. Pro Evropu se vyrábí v britském Burnastonu (Derbyshire) a v nabídce je také provedení Auris Hybrid. V Ženevě se po boku vylepšeného Aurisu objeví také již podruhé přepracovaná řada Toyota Avensis.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: