Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Range Rover Evoque 2016: LED světlomety a o 18 % úspornější motory

Představení

23.02.2015

Po čtyřech letech dostane Range Roveu Evoque facelift, který přináší několik cílených vylepšení. Nabídka motorů se kompletně obmění, nastupují dvoulitrové čtyřválce nové generace.

Range Rover Evoque se na ženevském autosalonu představí v upravené podobě, která se na první pohled odlišuje instalací full LED světlometů. Diodové pásky pro denní svícení zdůrazňují tvary přídě a značí jasný odklon od dosud používané kruhové optiky. Obdobný motiv se objevuje i na zadních světlech. Ostatní úpravy jsou vpravdě kosmetické - a platí to i pro změny v interiéru.

Pod kapotou se však ukrývají zcela nové motory Ingenium. Naftový čtyřválec je o 20 až 30 kg lehčí, nabízet se bude ve verzích 110 a 133 kW (dosud měl Evoque 2,2 l se 110 nebo 140 kW). Slabší provedení ve verzi eD4 s pohonem předních kol dosahuje kombinované spotřeby jen 4,2 l/100 km. Benzinový dvoulitr Si4 s výkonem 177 kW zůstává v nabídce beze změn.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: