Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Dacia oslaví výročí znovuzrození edicí Lauréate

Premiéry

18.02.2015

Značka Dacia se na evropské trhy vrátila přesně před 10 lety. Během této doby zaznamenala bouřlivý rozvoj a vedení se rozhodlo tuto skutečnost připomenout zvláštní sérií Lauréate Prime.

Na ženevském autosalonu Dacia odhalí novou edici Lauréate Prime. Určena je pro britské zákazníky a nabízena bude pro modely Dacia Sandero, Dacia Duster a Dacia Logan MCV. Na první pohled si na těchto vozech v rámci série Lauréate Prime všimneme zejména specifického modrého lakování Cosmos Blue, přičemž podle tvrzení automobilky jsou vozy Dacia v očích veřejnosti spojeny právě s modrou barvou. Za zmínku stojí tmavě šedé doplňky v podobě litých ráfků nebo krytů zrcátek.

Edice Lauréate Prime vychází z nejvyššího výbavového stupně, jenž se ve Velké Británii nazývá právě Lauréate, ve standardu tak nechybí kožený volant, klimatizace, tempomat ani elektrické ovládání předních oken. Za pozornost stojí nová generace multimediálního systému s označením Media Nav Evolution se sedmipalcovým dotykovým monitorem, navigací a přístupem k vybraným internetovým aplikacím. Interiér vyniká modrými detaily na sedadlech či pásech a kontrastním šedým stehováním.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: