Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Bentley Continental v novém stylu a s 625 koňmi

Facelift

17.02.2015

(+ 28x foto) Automobilka Bentley představila modernizované provedení své řady Continental GT. Těšte se na vylepšený vzhled i chytřejší elektroniku.

Na blížícím se autosalonu v Ženevě Bentley poprvé odhalí facelift své řady Continental, jež se týká nejen dvoudveřových vozů Bentley Continental GT, ale také luxusních sedanů Bentley Continental Flying Spur. Základem sou samozřejmě retuše karoserie, za zmínku stojí menší maska chladiče, upravený nárazník a výrazněji tvarované prolisy blatníků doplněných o ventilační otvory ve tvaru firemního emblému „B“.

Nový je u Bentleye Continental modelového roku 2015 také nárazník zadní, víko zavazadlového prostoru má hlubší hranu a dojem dotváří přestylizované ráfky s rozměrem 20, nebo 21 palců. Modifikace interiéru se soustředí na nový volant opatřený rozměrnějšími páčkami pro manuální řazení převodovky. Upraveny byly i přístrojový štít, drobnosti zaznamenáme také v oblasti středové konzole a paletě schránek na drobnosti. „Chytřejší“ multimediální systém nabídne i funkci bodu WiFi.

Continental GT W12 se dočkal posílení svého šestilitrového dvanáctiválce z 575 (423 kW) a 700 Nm na 590 koní (434 kW) a 720 Nm, spotřeba paliva přitom prý klesla o 5 % (zejména díky odpojování poloviny válců při jízdě v nízkém či středním zatížení). Většina výše zmíněných poznámek se týká také luxusního sedanu Bentley Continental Flying Spur, u nějž ale výkon dosahuje 625 koní (460 kW) a točivý moment vrcholí hodnotou 800 Nm.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: