Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Mercedes-AMG GT S vyráží na vodu s motory Mercury

Koncept

13.02.2015

Tým Cigarette Racing a Mercedes-AMG na veletrhu lodí v Miami představili speciální rychlý člun přímo inspirovaný kupé Mercedes-AMG GT S.

Svět rychlých aut a luxusních lodí se čas od času propojí. Tvůrci automobilů a plavidel se totiž velmi rádi navzájem inspirují. Nejnovějším příkladem takové koexistence se stal včera v Miami představený motorový člun Cigarette Racing. Jak je vidět z přiložených snímků, jeho tvůrci vycházeli z konkrétního provedení kupé Mercedes-AMG GT S. Plavidlo s označením Cigarette Racing 50 Marauder GT S Conceptje zvenčí lakováno matově černým odstínem a opatřeno žlutými doplňky a velkými nápisy AMG.

Podobné je to i v jeho interiéru. Ten je pětimístný a samostatná sportovní sedadla jsou čalouněna kombinací kůže, Alcantary a žlutých prvků. Chybět nemohou doplňky z uhlíkových kompozitů, moderní pracoviště kormidelníka s velkoplošnými displeji, ani výkonná audiosoustava. Studie Cigarette Racing 50 Marauder GT S Concept je poháněna dvojicí modifikovaných závodních motorů Mercury a dosahuje nejvyšší rychlosti 217 km/h.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: