Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Kia ukazuje, jak bude vypadat nová Optima

Tajné projekty

10.02.2015

Automobilka Kia právě zveřejnila první snímek své nové studie pro Ženevu, jež naznačí podobu čtvrté generace středního sedanu Optima.

Společnost Kia Motors Europe na nadcházejícím mezinárodním autosalonu v Ženevě (své brány oficiálně otevře 3. března) představí svoji zcela novou koncepční studii. Míří do segmentu D, tedy evropské střední třídy, takže nemůže být pochyb o tom, že sériové provedení tohoto vozu nahradí aktuální generaci vlajkové lodi Kia Optima. Připomeňme, že internetem kolují již různé snímky maskovaných vozů z testování připravované čtvrté generace Optimy.

Za pozornost stojí, že tento zatím bezejmenný koncept Kia je v pořadí již 11. studií, jež kompletně vznikla v evropském stylistickém centru automobilky Kia se sídlem v německém Frankfurtu. Výrobce tvrdí, že to bude „prostorný a všestranný společník pro vyznavače aktivního životního stylu“, nicméně po stránce designu jde o evoluci dosavadních principů značky.

Psali jsme: Test - Kia Optima 1.7 CRDi: Optimalizace

Na detailech vyniknou nízká a zaslepená maska chladiče, výrazně skloněné čelní sklo či tenké, výklopné dveřní kliky, jež ale při přerodu do produkční podoby spolu s úzkými zpětnými zrcátky zřejmě opět ustoupí konvenčním řešením…

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: