Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Suzuki připravil koncepty iM-4 a iK-2, známe siluety

Koncept

06.02.2015

Značka Suzuki se v Ženevě blýskne párem zcela nových studií. Jedna z nich zřejmě naznačuje podobu nástupce dnešního Jimny.

Automobilka Suzuki připravuje ofenzívu nových moderních modelů a první vlaštovkou se stalo loni Suzuki Vitara. Pro nadcházející autosalon v Ženevě si Suzuki připravila koncepční studie iM-4 a iK-2, jež kráčí v šlépějích označování zahájených konceptem Suzuki iV-4. K dispozici máme zatím sice jen profily obou vozů, ale naznačují toho docela dost. Suzuki iM-4 je studií kompaktního off-roadu, jenž by mohl v budoucnosti nahradit sedmnáct let vyráběný a nedávno čerstvě modernizovaný typ Suzuki Jimny. Velikost, označení i předchozí výroky představitelů značky Suzuki by tomu odpovídaly.

Psali jsme: Suzuki chystá šest nových aut. Víme, jaká budou.

Druhý z prototypů pro Ženevu nese označení Suzuki iK-2 a dle výrobce jde o „ideální vůz kompaktní velikosti“, přičemž „zvyšuje hodnoty kompaktních automobilů až na hranici“. Podle velikosti by mohlo jít o větší, praktičtější alternativu k aktuální generaci Suzuki Swift, přičemž podle výše odkazovaných informací by se produkční verze studie iK-2 mohla v prodejích objevit již na počátku příštího roku. Na další informace si však budeme muset počkat až do Ženevy.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: