Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Video: Nissan Maxima se poprvé ukázal v reklamě

Tajné projekty

02.02.2015

Značka Nissan před několika hodinami zveřejnila svoji reklamu pro letošní Super Bowl. Kromě dramatických záběrů závodních aut se v jejím závěru vůbec poprvé objeví i nová vlajková loď Maxima.

Snímek se jmenuje „With Dad“ a je půl druhé minuty dlouhý. Má tklivý příběh o rodině závodníka, je plný závodních aut a krátkých prostřihů (aby se příběh do tak krátké stopáže vešel) a uzavírá jej několik pohledů na nový Nissan Maxima. Zda se novinka objeví také v Evropě, to je otázkou. Nissan zde na cestovní sedany prakticky rezignoval, na druhou stranu třeba Hyundai svůj velký Genesis u nás také prodává.

Nissan Maxima si díky čerstvé reklamě můžeme vůbec poprvé prohlédnout v celku a bez maskování. Kdysi slavné a i z našich silnic dobře známé jméno (šestiválce v Maximě patřily mezi nejtišší na světě!) se vrací v sedanu, jenž byl předznamenán studií Nissan Sport Sedan Concept představenou před rokem v Detroitu. Potěšitelné je, že sériové provedení se od odvážně střiženého prototypu příliš neliší.

Psali jsme: Nissan Sport Sedan Concept

Příď si ponechala výrazné chromované „V“ na středu masky i členité světlomety vybíhající středovým paprskem hluboko do kapoty, zůstaly také dva výrazné prolisy na bocích i originální lomená linka v patách sloupků C. Do dveří se však vrátily klasické kliky, střecha není celá ze skla a zadní sdružené svítilny Maximy jsou výrazně rozměrnější než u loňského prototypu Nissan Sport Sedan Concept.

Pod přední kapotou se zřejmě objeví modifikované provedení vyhlášeného zážehového šestiválce 3,5 l s výkonem okolo 300 koní (221 kW) a bezstupňovou převodovkou CVT.

Bd1qCi5nSKw

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: