Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Renault Kadjar si vyšlápne na Qashqai i Yeti

Tajné projekty

26.01.2015

Už za několik týdnů Renault v Ženevě představí své zcela nové SUV. Ponese jméno Kadjar.

O tom, že značka Renault připravuje větší SUV, se ví již dlouho. Nyní vám ale můžeme poprvé oznámit jeho jméno, ukázat první neoficiální snímky a přinést konkrétnější informace. Nový Renault Kadjar bude odhalen na letošním autosalonu v Ženevě a vyšlápne si na etablovanou konkurenci v podobě modelů Nissan Qashqai nebo Škoda Yeti. Předběžně bude nový Kadjar představen ale již 2. února.

Oficiální snímky zatím k dispozici nejsou, ovšem nový Kadjar zřejmě ponese prvky z koncepčních studií Dezir či Kwid, přičemž v celkových proporcích půjde o evoluci stylistického jazyka známého z modelu Renault Captur. Po vzoru Renaultu Espace se můžeme také těšit na masku chladiče prostupující přes celou šířku přídě až do hlavních světlometů. Prakticky s jistotou Kadjar stane na koncernové podlahové plošině CMF, na níž jezdí také současný Nissan Qashqai.

K dispozici budou pohonné jednotky známé převážně z Qashqaie a pohon předních, nebo všech kol. Renault slibuje, že až do 2. února bude přes sociální sítě průběžně uvolňovat upoutávky a my je pro vás pohlídáme.

Zdroj: AutoExpress

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: