Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Auto motor a sport 2/2015: BMW i8, VW XL1 a velký test hatchbacků

Info

20.01.2015

Jedním z největších lákadel druhého letošního čísla jsou dva velké testy ultrapodivných aut: sportovního BMW i8 a úsporného Volkswagenu XL1. Srovnávací test hatchbacků (Peugeot 308, Nissan Pulsar, Honda Civic a Opel Astra) zase napoví, co pořídit, když nechcete Golf nebo Octavii.

Autor:Aleš JungmannFoto:

Model 308 kombi v zajímavé, nezvyklé kombinaci benzinového tříválce a automatu následně vyzkoušeli také naši čtenáři.

Z dalších testů a jízdních dojmů jmenujme třeba Fabii Combi, Land Rover Discovery Sport, Mercedes-AMG GT S, Seat Leon X-perience, Smart Fortwo nebo třeba Opel Corsa 1,0 Turbo.

Také vás zajímá, co si pro nás BMW chystá na příští roky? Jak jsme zjistili, sedmičková řada má doslaova zastínit Mercedes třídy S. Povíme, jak a čím. O budoucnosti jsme si povídali i s šéfem Škody Auto Winfriedem Vahlandem, který prozradil pár zajímavých věcí ohledně Superbu i automobilky jako takové.

Na základě našeho velkého laboratorního testu vám pomůžeme vybrat ten nejlepší vysavač do auta, kapalinu do ostřikovačů a poradíme také při výběru ojeté čtyřkolky.

Ve speciálu Autem na hory přinášíme cenné tipy a rady včetně vytipovaných lyžařských středisek v Alpách i u nás doma, na kterých zklamání rozhodně nehrozí. A aby byl zážitek kompletní, vzali jsme Aston Martin Vanquish a vydali se s ním po Skotsku. Jako Bond, James Bond!

Příjemné čtení!

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: