Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Škoda Fabia Street Art ukazuje šířku variant

Premiéry

16.01.2015

Nová Škoda Fabia patří k těm kompaktním vozům, jež sází na širokou škálu barevných kombinací. To má zdůraznit také tento projev Mistra graffiti.

Prakticky každý moderní automobil v nižší třídě nabízí plejádu vizuálních variant. Ty mají zákazníkovi nabídnout možnost přizpůsobit jeho cenově dostupný vůz přesně jeho vkusu a zároveň mu zajistit, že svůj automobil na ulici pozná. A nová generace modelu Škoda Fabia není v tomto ohledu žádnou výjimkou, což jsme si měli možnost ověřit již loni při prvních novinářských jízdách v Portugalsku a potvrdilo se nám to teprve před několika dny při prezentaci nového modelu Škoda Fabia Combi ve Francii.

Škoda Fabia umožní díky volbám různých barev karoserie, střechy, zrcátek či ráfků kol dosáhnout plných 125 kombinací. Automobilka Škoda se nyní rozhodla tuto skutečnost propagovat poněkud netradičně: najala portugalského přeborníka v graffiti Armanda Gomese, aby připravil speciální prototyp, jenž by škálu verzí nové Fabie zdůraznil. Gomes vytvořil tuto Fabii postupným nanášením vrstev různých geometrických tvarů v různých barvách.

Psali jsme: Živě - Škoda Fabia Combi při prvních jízdách

Shodou okolnost byl teprve před několika dny představen podobný „show car“ odvozený z aktuální generace sportovního vozu Dodge Viper. Tento Viper GTC demonstruje kombinací nikoli 125, ale 25 milionů, ovšem je třeba zdůraznit, že Viper se vyrábí takřka kompletně ručně a že jde o vůz zcela jiné kategorie…

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: