Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Suzuki Jimny rozšiřuje nabídku, stojí méně než 400 000 Kč

Facelift

07.01.2015

Český importér uvádí modernizované provedení legendárního malého off-roadu. Vítanou novinkou je zavedení základní, levnější verze Club, ovšem zajímavostí je daleko více...

Lehký off-road Suzuki Jimny se vyrábí již sedmnáct let. Zatím se sice dočkal jen dvou faceliftů, nicméně v kondici jej pomáhají udržovat průběžné modernizace. Tu zatím poslední jsme vám předběžně představili již loni v říjnu, ovšem teprve nyní se dostává na český trh. Zatímco dosud byl Jimny k dispozici pouze ve výbavovém stupni JLX s cenou 414 900 Kč, nově jsou výbavové stupně hned tři.

Základem se stává Jimny Club dostupný za 396 900 Kč. Zlatým středem je Jimny Comfort s cenou 419 900 Kč, jenž obsahuje třeba klimatizaci, vyhřívaná sedadla a vnější zpětná zrcátka, autorádio či elegantní kryt rezervního kola. Významnou novinkou je u něj možnost objednání samočinné převodovky (+ 32 000 Kč). Špičková verze Jimny Style je proti stupni Comfort jen o 10 000 Kč dražší, nad rámec výbavy Comfort však nabízí například patnáctipalcová litá kola v novém designu, kryt rezervy lakovaný v barvě karoserie, stříbrnočerné střešní ližiny, mlhové světlomety, zatmavená okna, chromované vnitřní kliky dveří a kůži na volantu či čalounění sedadel.

Na palubě vozu se nově objevuje elektronický stabilizační systém ESC, monitorování tlaku v pneumatikách TPMS a nápověda řazení rychlostních stupňů pro maximálně úspornou jízdu. Ta se zobrazuje v novém přístrojovém štítě, nové jsou také čalounické materiály či volant. V paletě odstínů karoserie v modelovém roce 2015 najdete také stříbrnou Premium Steel Silver, zelenou Cool Khaki a hnědou Bison Brown Pearl Metallic.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: