Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Vyberte si svůj nový automobil u spolehlivého prodejce vozů Renault a Dacia

PR

29.12.2014

Přemýšlíte o koupi nového vozu? Chcete kvalitní a spolehlivý automobil, který bude dobře vypadat, a zároveň ho pořídíte za rozumné peníze? Pak vás jistě zaujmou vozy Renault, které toto vše splňují. Pro jejich pořízení se obraťte na společnost Renault Retail Group CZ, prodejce vozů Renault a Dacia.

Autor:PRFoto:Archiv

Najdete ji v Praze na Zličíně, kde si můžete ve velkém showroomu prohlédnout kompletní nabídku vozů Renault a využít širokou nabídku služeb. Překvapivý je benefit, který získáte, zatímco si budete užívat testovací jízdu. O něm se dočtete níže.

Spolehlivý vůz pro všechny příležitosti

Automobily Renault jsou oblíbené pro svou cenovou dostupnost a vysokou spolehlivost. Velmi široká nabídka osobních vozů uspokojí přání každého zákazníka, vybírat je z čeho i mezi sportovními a užitkovými vozy. Ve špičkovou kvalitu svých vozů společnost Renault opravdu věří, a tak poskytuje na všechny své modely osobních vozů smluvní záruku celých 5 let.

Otestujte si svůj budoucí automobil

Při výběru toho nejlepšího vozu napoví zejména projížďka v něm. Proto jsou v Renault Retail Group samozřejmostí testovací jízdy. Že své berou své klienty opravdu vážně, o tom svědčí online rezervační systém testovacích jízd, kdy si můžete vybrat konkrétní vůz i čas jízdy, který se vám hodí. Velkým plusem je garance provedení zkušební jízdy do 72 hodin od objednání. A navíc vám mezitím zdarma umyjí váš stávající automobil. To je příjemná nabídka, nemyslíte?

Skladové a předváděcí vozy

Pokud nechcete na svůj nový vůz čekat a potřebujete ho mít k dispozici ihned, můžete si vybrat ze skladových vozů. Jejich výhoda tkví právě v okamžité dostupnosti, kdy ve svém novém automobilu můžete odjet hned po vyřízení všech náležitostí. Samozřejmě na ně platí naprosto stejná záruka jako na vozy nové. Modely skladových vozů oproti tomu pořídíte za výhodnější cenu. Ještě výhodnější jsou předváděcí vozy. Ty mají ve většině případů najeto jen málo kilometrů a jsou prodávány za citelně nižší ceny oproti novým vozům. O tyto auta je dobře pečováno a jsou pravidelně servisovány. Můžete si tak být jisti, že jsou ve výborném stavu.

Špičkový servis

Ostatně servis je další službou, kterou společnost Renault Retail Group svým klientům nabízí. Můžete se spolehnout na kvalitně provedený autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů Renault a Dacia. Potřebujete automobil opravit hned a bez dlouhého čekání na volný termín? Využijte služeb Renault Minute Servis, který tady na Zličíně otevřeli jako první v České republice. Můžete sem přijet bez objednání a zatímco se vám zkušení mechanici postarají o váš vůz, vyřídíte si třeba nákupy v blízkých obchodních centrech Avion a Metropole. Moderní přístup a zaměření na potřeby klientů je u této společnosti samozřejmostí. A přesně to člověk v dnešní době zajisté ocení, že?

Náhradní díly a příslušenství Renault

Originálních náhradních dílů Renault je v nabídce přes 3000 položek a jsou skladem. Pokud ne, ve většině případů vám požadovaný díl do dvou dnů seženou z centrálního skladu. Stejně tak tu najdete široký výběr originálního příslušenství pro vozy Renault. Ať už tedy potřebujete pro svůj automobil cokoliv, tady si s tím poradí. Kromě originálních dílů jsou zde k dostání i náhradní díly Motrio, které představují ekonomickou variantu pro starší vozy Renault. Samozřejmě ale splňují vysoké bezpečnostní a kvalitativní požadavky, na to ostatně dohlíží sama značka Renault.

Chcete se co nejdříve těšit ze svého nového vozu? Tak neváhejte, navštivte stránky www.rpz.cz/renault/ a zaregistrujte se na testovací jízdu.

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: