Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

Velká příloha o fabii a jízda se superbem: Nový auto motor a sport je v prodeji!

Info

17.12.2014

Právě dnes se na stáncích objevil zbrusu nový AMS číslo 1/15. Co v něm najdete?

Například to, jak jezdí nová Škoda Superb, kterou jsme jako jedni z mála českých médií mohli vyzkoušet na vlastní kůži. Obálka prvního čísla roku 2015 je tradičně skládací; obsahuje kalendář se všemi důležitými novinkami, které by byla chyba minout!

Z testovaných vozů vyzdvihněme první MPV s předním pohonem od BMW, ovšem s velmi chlapáckým motorem: BMW 225i Active Tourer. Srovnali jsme také kombíky Opel Astra a Kia Cee´d s malými naftovými čtyřválci, vyzkoušeli omlazený Mercedes CLS a projeli crossover Fiat 500X.

Asi nejočekávanějším testem čísla však bylo vyzkoušení dvou velice oblíbených modelů v nové generaci: zbrusu nového Passatu s 240koňovým biturbem a karoserií sedan, potom také v "rodinné" variantě jako kombi s klasickým dvoulitrovým dieselem a jejich velkého konkurenta, Fordu Mondea s dvojitě přeplňovanou naftou. Zktrátka, souboj titánů!

Dozvíte se také, jak si vedlo Audi A6 Avant 3.0 BiTDI v náročném stotisícovém testu či jak se jezdí v maličkých kei autech po Tokiu. A také jak jezdí Audi RS4 po skvělých klikatých silničnách Slovenského ráje.

Přílohu Gentleman, zaměřenou na klasické automobily a to správné oblečení k nim, doplňuje obsáhlá příloha věnovaná Fabii. Zkrátka, aby bylo jasné, co vlastně je tato novinka zač.

...to vše a ještě mnohem víc (na 140 stranách za tradičních 76,90 Kč) u dobrých prodejců tisku!

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: