Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Autohit
Chci inzerovat
Vydáváme
magazíny

BMW M6 s faceliftem, ale jen pro velmi bystré oči…

Facelift

11.12.2014

(+ 31x foto) Značka BMW představuje omlazené provedení své řady vozů M6. Změny jsou však pouze nepatrné…

Nyní si zahrajte na detektivy. V přiložené galerii najdete na tři desítky krásných snímků nejnovějšího provedení BMW M6 a můžete hledat pověstných sedm rozdílů oproti tomu dosavadnímu. Změny se týkají všech tří dostupných verzí, tedy BMW M6 Coupe, BMW M6 Cabrio a BMW M6 Gran Coupe, přičemž to nejdůležitější se nachází v předních partiích karoserie. Pokud se ale těšíte na upravený nárazník či změny v tvarování masky chladiče, budete tentokrát nejspíš zklamaní: v těchto místech zůstává vše při starém.

Po necelých třech letech výroby se totiž sportovně střižená řada dočkala hlavně standardně dodávaných hlavních světlometů sestavených výhradně ze zdrojů LED a nových kovaných ráfků s průměrem 19 palců (pro GC 20 palců). Velmi decentními úpravami prošel zadní nárazník s vestavěným difuzorem, k dispozici bude i paket se zatmavenou povrchovou úpravou detailů karoserie a ráfků kol. Vylepšené vozy BMW M6 Coupe, BMW M6 Convertible a BMW M6 Gran Coupe se do prodejů dostanou na samotném počátku nadcházejícího kalendářního roku.     

Nahoru

Komentáře

Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: